KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7663072
nr 766 3072
Blandteknik
C. E Schölin, nakenstudie, signerad-57, 27x34
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 juli 2012
kl 18:47:20
20/6 14:35:08
100 kr
1/7 21:26:15